BeoSound 2 je  bezdrátový reproduktor navržené pro pohodlí, uzpůsobené pro přesouvání a působící jedinečným 360stupňovým sférickým zvukem.

 

BeoSound 2 je odpovědí společnosti Bang & Olufsen na stále se měnící všední život. Z hlediska možností použitelnosti, připojení a umístění jsou ultra flexibilní – a přinášejí jedinečný 360stupňový zvukový zážitek bez ohledu na to, kde se nachází reproduktor nebo vy.

 

Dostaň se do rytmu

Robustní, přesto elegantní hliníková konstrukce BeoSound 2 zapadá do jakéhokoli interiéru s jemným nádechem křehkosti a lehkosti. Umístěte ho kdekoli chcete svou hudbu; na poličku, na zem, na konferenční stolek nebo dokonce ven.

 

Kónické tělo se pohybuje lehce nad zemí a nechávajá údery basových linek pod sebou. Z akustických důvodů je v horní části lehce pootevřená, ale nehledě na to je hliníkový povrch jednolitý.

 

Beosound 2 je jeho o něco větší a výkonější sourozenec BeoSound 1. Potřebuje nepřetržité připojení k elektrickému proudu, aby produkoval skvělý zvuk 
s ohromnou jasností a rozlišením.

 

360 stupňů moderní akustiky

BeoSound 2 je vybaveny technologií akustických čoček, která je proslulá díky klasickým reproduktorům Bang & Olufsen jako jsou BeoLab 5 a BeoLab 18. Akustický koš je umístěn v horní části reproduktorů, hraje do membrány, která vytváří sférický a výkonný 360stupňový zvukový zážitek.

 

Přímé streamování hudby

Četné možnosti připojení jako jsou Google Cast, AirPlay, DNLA a Bluetooth nabízejí snadný přístup z mobilních zařízení a hudebních aplikací. BeoSound 1 rovněž poskytuje integrovaný přístup k TuneIn internetovému rádiu, jako i k aplikacím Spotify a Deezer, aby umožnili streamování hudby bez použití chytrého telefonu nebo tabletu.

 

Intuitivní senzorová technologie

BeoSound 2 představuje kouzelný zážitek využívající přibližovací senzory, které umožňují intuitivní ovládání základních funkcí na reproduktoru. Jakmile senzor zaznamená vaši přítomnost, je připraven plnit požadavky uživatelského rozhraní určitého uživatele. Otočte kolečkem pro nastavení hlasitosti a jednoduše posuňte nebo poklepejte na horní část pro další příkazy.

 

Hudba napříč domovem

BeoSound 2 je nejnovějšími členy portfolia Bang & Olufsen BeoLink Multiroom, které spojují vaše výrobky Bang & Olufsen v jeden bezdrátový hudební systém v celém domově. Propojte až 8 zařízení BeoSound 1 do jednoho systému ve všech pokojích.